História spoločnosti DYNOP

 

   Naša firma pôsobí na trhu od roku 2002 najskôr formou živnosti pod názvom Pavol Opatovský PA-OP. Od roku 2003 sa zaoberá predajom a montážou tieniacej techniky. Počas viac ako 20 rokov profesionálneho prístupu k zákazníkom i obchodným partnerom zabezpečujeme široké spektrum ponúkaných služieb a technické poradenstvo. Dôsledne plníme požiadavky našich zákazníkov v rámci ich finančných možností v čo najlepšom pomere ceny a kvality.
   Vzhľadom na zmeny v podnikateľskom prostredí sme sa v roku 2007 pretransformovali na spoločnosť DYNOP, s.r.o. a začali s vlastnou výrobou interiérových žalúzií a sietí. Následne v roku 2011 sme kompletnú výrobu zlúčili s našim partnerom a dodávateľom komponentov v Českej Republike.
   Od roku 2017 pokračujeme pod novým obchodným názvom Pavol Opatovský - DYNOP. Novootvorená pobočka, ktorá kompletne zabezpečuje nie len dodávku a montáž tieniacej techniky, ale aj záručný a pozáručný servis všetkých typov tieniacej techniky, plastových, drevených a hliníkových okien a dverí, či garážových brán dodávaných nami, ale i od iných dodávateľov.
   Náš sortiment a služby sú tu pre Vás, neváhajte nás kontaktovať.

 

Ďakujeme všetkým zákazníkom za prejavenú dôveru
počas 20 rokov nášho pôsobenia na trhu.