Ponúkame Vám profesionálny servis okien, dverí a žalúzií v prijateľných servisných cenách podľa náročnosti.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať ohľadom bezplatnej obhliadky v prípade nami prideleného termínu.

ÚSPORA energií pri plastových oknách?

Vedeli ste, že izolačné vlastnosti skiel sa rokmi znižujú? Izolačný plyn Argón alebo Kryptón môže postupne vyprchať cez poškodený rámik skla a na skle začne kondenzovať vodná para v priestore medzi sklami. Ponúkame možnosť i výmeny izolačného dvoj-skla a možnosť výmeny dvoj-skla za troj-sklo (do profilov hrúbke min.70mm), pričom znížite dotykovú teplotu skla až o 5 °C a zabránite zaroseniu skiel. Týmto krokom môžete dosiahnuť úsporu energií na vykurovaní až do 20% !!!

Okná a dvere nestačí len poumývať, ale aj pravidelne skontrolovať a urobiť aspoň 1-krát ročne údržbu premazaním, kontrolu správnej funkčnosti a nastavenie. Tento krok je nesmierne dôležitý a netreba ho podceňovať

   Bohaté skúsenosti našej spoločnosti od roku 2003 poukazujú na fakt, že pravidelná údržba je ten najdôležitejší krok ako zabezpečiť správnu funkčnosť i tesnosť okien a dverí. Následky zanedbanej údržby okien je vidno na fotografiách vedľa. Je to posledné štádium životnosti kovania, kedy už servis nie je možný. Vtedy je nutné vymeniť kompletné kovanie za niekoľko desiatok eur, prípadne ak je daný typ kovania ešte na trhu dostupný, tak len poškodený diel.

Stáva sa, že sa protihmyzové sieťky z rôznych dôvodov poškodia. Často stačí len výmena samotnej sieťky so zachovaním pôvodného rámu.
Predĺžte životnosť vašich žalúzií využitím nášho servisu. Zabezpečujeme profesionálnu opravu poprípade výmenu jednotlivých súčastí mechanizmu, ako aj čistenie, mazanie a nastavenie žalúzii pre ich ľahké ovládanie.
Poskytneme vám kvalifikovaných pracovníkov pre zabezpečenie servisu a montáže rozvodov elektrických sietí a elektrických zariadení podľa vašich požiadaviek.
Image